EDNA LOGO 1
EDNA LOGO 1

גרושה מהגהנום 42: השוטרת אורית זילברשטיין חגגה באורגיות עם שוטרי נתניה ובעלה אסף זילברשטיין שוטר אלמ”ב ירה לעצמו בראש. תעמולת המשטרה הפיצה שהתאבד כי “העבודה היתה קשה מנשוא”

אורית זילברשטיין שוטרת חרמנית שגרמה לבעלה להתאבד

לשוטרת אורית זילברשטיין היה תיאבון מיני שלא בא על סיפוקו מבעלה השוטר עו”ד אסף זילברשטיין ז”ל.  בעלה היה בעצמו שוטר שרושם תלונות נשים נגד גברים גרושים על אלימות במשפחה בפ”ת.  הוא הועבר לשם מנתניה שם עבדה אורית הזדונית.

כשאורית הודיעה לו שהיא רוצה גירושין כי הוא לא מספק את צרכיה המיניים, הוא כבר ידע מה יקרה לו כי הוא עצמו היה בורג במערכת החונטה הפמיניסטית.  הוא עצמו ראה איך נשים מגישות תלונות שקריות על אונס ואלימות ולא רק שלא עושים להן כלום, אלא שהן מנצחות לוקחות את הילדים וגומרות על הבעל בהוצל”פ. 

אסף זילברשטיין ירה לעצמו כדור בראש.  אורית הגרושה הזדונית חגגה!!!! עכשיו מגיע לה קצבאות מהמשטרה ומהמל”ל על מות “שארים” כל חודש.  איזה כייף, איזו חגיגה. 

 

בשנת 2013 השוטר אסף זילברשטיין התאבד. הוא ירה לעצמו בנשק משטרתי במוח. במודעת תנחומים כתבו עליו “נפל במילוי תפקידו”. לקקן המשטרה, שפנפן החונטה ה”עיתונאי” זבל יוסי אלי Yossi Eli דיברר את השקרים של דוברת המשטרה וכתב על המנוח שהוא התאבד בגלל “עבודה קשה מנשוא“. אבל האמת היא שאסף זילברשטיין התאבד בגלל שאשתו השוטרת אורית זילברשטיין הזדיינה עם כל תחנת משטרת נתניה ולא באה על סיפוקה המיני.

אורית זילברשטיין שוטרת חרמנית שגרמה לבעלה להתאבד
אורית זילברשטיין שוטרת חרמנית שגרמה לבעלה להתאבד

 

למרבה האירוניה שמו את אסף בפתח תקווה כשוטר אלימות במשפחה, כך שהוא ידע בדיוק מה יקרה לו כשהגירושין יתחילו: היא תספר שהוא אלים ומסוכן, יקחו ממנו את הנשק, ישעו אותו מהעבודה, ינתקו אותו מהילדים, הוא יצטרך ללכת לראות את הילדים במרכז קשר, כל חסכונותיו ילכו לעורכי דין וכל רכושו ילך לאשתו השוטרת הנימפומנית. ואיך אסף ידע שזה מה שיקרה לו? כי זה מה שהוא עשה בעצמו למאות אבות בפתח תקוה, כשהוא פתח נגדם תיקי אלימות במשטרה שקריים וסדרתיים.

בּוֹר כָּרָה וַיַּחְפְּרֵהוּ וַיִּפֹּל בְּשַׁחַת יִפְעָל: (תהלים פרק ז פסוק טז)

 

הנה הגרושה חוגגת ונהנית לאחר מותו עם בנותיו: 

אורית זילברשטיין השוטרת החרמנית שהתעללה בבעלה הגרוש אסף זילברשטיין
אורית זילברשטיין השוטרת החרמנית שהתעללה בבעלה הגרוש אסף זילברשטיין

בתמונה למטה השוטר הבר מינן – אסף זילברשטיין.  

 

אסף-זילברשטיין-שוטר-אלימות-במשפחה-התאבד-בגלל-זיוניה-של-אשתו-אורית-זילברשטיין
אסף-זילברשטיין-שוטר-אלימות-במשפחה-התאבד-בגלל-זיוניה-של-אשתו-אורית-זילברשטיין

אסף זילברשטיין שוטר אלימות במשפחה התאבד בגלל זיוניה של אשתו אורית זילברשטיין

יוסי אלי כתב הזבל של משטרה הפיץ שהוא התאבד כי “העבודה במשטרה היתה קשה”

במשטרה לא אוהבים לכבס את הכביסה המלוכלכת של השוטרים בפרהסיה, ולכן משתמשים ב”עיתונאי מחמד” כתבלבי החצר כמו יוסי אלי שמעתיק קופי פייסט הודעות יח”ץ של המשטרה וחותם עליהם כאילו זו כתבה אורגינלית שלו. הנה ראו את כתבת השקר של “העיתונאי” יוסי אלי….. הוא כותב שאסף התאבד בגלל “עבודה קשה מנשוא”. מה שהיה קשה מנשוא הייתה הבוגדנות של אשתו, ומי שעבדה קשה הייתה אשתו, אורית זילברשטיין שעבדה קשה בלהרפות מינית את כל שוטרי תחנת נתניה וכך גם מתקדמת.

הנה כך עובדת מוכנת התעמולה המשומנת של המשטרה והחונטה.  2/4/2014. יוסי אלי מעולם לא תיקן את כתבתו השקרית. 

 

בתמונה שלפניכן יחצ”ן המשטרה יוסי אלי – שפנפן חונטה שמשמש תדמיתן בשכר לשוטרים אלימים ותופרי תיקים. יוסי אלי עזב את וואלה וכיום עובד בערוץ 13. איך לא הייתה לו בושה לכתוב על מי שירה לעצמו בראש ש”העבודה היתה קשה מנשוא”. כך המשטרה מטייחת את התאבדותם של גברים באמצעות שופרות התעמולה שלהם בוואלה וערוץ 13.

יוסי-אלי-שופר-תעמולה-של-המשטרה-האלימה-והשקרנית
יוסי-אלי-שופר-תעמולה-של-המשטרה-האלימה-והשקרנית

יוסי אלי שופר תעמולה של המשטרה האלימה והשקרנית – אפס סקופים

השוטר אסף זילברשטיין היה נשוי לשוטרת אורית זילברשטיין. היא נהגה להקניט אותו שהוא לא מספק אותה מינית, והיא שכבה עם שוטרים שונים על בסיס קבע בתחנת נתניה. בשל התסכול הוא ביקש לעבור מנתניה שם מוצבת אשתו שנהגה לשכב עם השוטרים שם, למשטרת פתח תקוה. אולם גם המעבר הזה לא עשה לו טוב כי הציבו אותו במחלקת אלמ”ב והוא ידע בדיוק מה קורה לגברים כשמתחיל הליך הגירושין. אסף ידע שאם יבקש להתגרש, אורית מייד תגיש נגדו תלונה על אונס, יקחו מנו את הנשק, והוא יוצא להשעיה. איך הוא ידע את זה? כי זה מה שעשה הזבל לכל הגברים בתחנת פתח תקוה.

יום אחד בשנת 2013 אסף זילברשטיין פתח דלת ביתו וראה את אשתו עירומה וגונחת עם שוטר חבר שלו. זהו טריק ידוע של עורכי הדין למשפחה להמליץ לאישה לבגוד (כלומר להזדיין) מול הבעל, כדי שיתפוצץ ויבצע מעשה אלימות, ואז אפשר להתחיל את תיק הגירושין בקלי קלות, כשבכל שורה כותבים “הבעל האלים”….. וזה מה שקרה לאסף זילברשטיין ז”ל. הוא, במקום לקלל, או לפוצץ אותה ואת החבר שלה (ושלו) במכות, נטל אקדח וירה לעצמו בראש לפחות לא התאבד לריק ולקח איתו שוטר רע לקבל.

מובן שהסיפור הזה לא הגיע לכותרות העיתונים. הצינורות הרשמיים ספדו לו וכתבו עליו “נפל במילוי תפקידו”. האמת היא שזו לא בדיחה…. הוא באמת נפל במילוי תפקידו. מי שהכניס כל כך הרבה מהגברים בפתח תקוה לכלא, קיבל את מה שמגיע לו וזה נקרא “מילוי תפקידו”.

ראו מה נכתב באתר ההנצחה של משרד הביטחון: סיפור חייו הדפסה. בן שולה ורמי. אסף נולד באשקלון ביום י”א בתשרי תשל”ב (30.9.1971).

בחודש מרס 1995 התגייס אסף למשטרת ישראל. הוא שירת במרחב שרון. אסף ורעייתו אורית גרו בנתניה עם שני ילדיהם. רב-פקד אסף נפל בעת מילוי תפקידו ביום ז’ בחשוון תשע”ד (11.10.2013). בן ארבעים ושתיים בנפלו. הוא הובא למנוחות בבית העלמין הצבאי בחדרה. הותיר אישה ושני ילדים, הורים ואחות. על מצבתו של אסף כתבו אוהביו: “לעד תהיה שזור בקירבנו, כאור הגנוז וכספר הפתוח שאין לו סוף…”. המידע המופיע בדף זה נכתב על פי הנתונים המצויים בידי היחידה להנצחת החייל. סיפור החיים המלא יפורסם בהמשך. דף זה הוא חלק ממפעל ההנצחה הממלכתי “יזכור”, שנערך ע”י משרד הביטחון”.

https://schools.ort.org.il/ronson/%D7%90%D7%A1%D7%A3-%D7%96%D7%99%D7%9C%D7%91%D7%A8%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9F/

אי אפשר לומר שלמשרד הביטחון אין חוש הומור.

השוטר שאשתו בגדה בו וירה לעצמו במוח בגלל שידע מה צופן לו העתיד, הפך לשוטר ש”נפל במילוי תפקידו”. אותנו זה מצחיק.

באתר בוגרי בית הספר אורט מישהו כתב עליו (כנראה משימת שיעורי בית):

“אסף, בנם של שולה ורמי זילברשטיין, נולד באשקלון ביום 30.9.1971 . באשקלון גדל והתחנך בגני הילדים “ויצ”ו” ו”חבצלת”. בביה”ס היסודי   “בית יחזקאל” ובבית הספר התיכון עירוני ע”ש “א.תגר”, לימים “אורט הנרי רונסון”. אסף למד בתיכון משנת הלימודים תשמ”ו וסיים את לימודיו במגמה הביולוגית בשנה”ל תשמ”ט. בחודש נובמבר 1989 התגייס לצה”ל  ושירת בחיל השריון. עבר את כל מסלולי ההכשרה בחיל ולאחר שסיים את ביה”ס לקצינים שירת כקצין שריון בחטיבה 401. לקראת תום השרות בצבאי גיבש את החלטתו לקשור את עתידו במשטרה. השירות המשטרתי נראה לו מעניין ולא שיגרתי והוא התגייס אליו בחודש אפריל 1995. אסף ראה בשירותו שליחות והיה גאה להיות חלק ממערכת המופקדת על שמירת החוק וביטחונם האישי של אזרחי המדינה. אסף מילא שורה של תפקידי פיקוד ובכולם זכה להערכה רבה מאוד. בד בבד, הכשיר עצמו כעורך-דין וכטכנאי מערכות ייצור במגמת הנדסה תעשייה וניהול.

אסף נפל ביום 11.10.2013, ז’ חשוון תשע”ד. השאיר אישה ושתי בנות – דנה זילברשטיין ושני זילברשטיין. מיקי הראל מנהל פורום השוטרים כתב בפורום, אסף היה אחד הקצינים עם הכי הרבה ציניות ואופטימיות. הכרתי את אסף כשהיה בנתניה, קצין חריף ולא עושה יותר מדי חשבון. ביום זה אני מבקש לבכות על האובדן. חנן סיבוני חבר שעבר עם אסף את קורס הרמס”ם, “אסף היה אדם, שוטר וקצין מבריק, שלא חשש להביע את דעתו בפני הממונים בצורה נהירה ועניינית. אסף מילא שורה של תפקידי מפתח במחוז מרכז, וביצע את המוטל עליו לשביעות רצון מפקדיו, עמיתיו ופקודיו”. בתו כותבת: “אני מדפדפת באייפד ורואה את התמונות עם אבא, אני עדיין מדפדפת בתקווה שיבוא וייתן לי חיבוק קטן”.

גם זו דוגמא איך מעלימים ומטייחים התאבדות של גברים בהליכי גירושין. 

כאן בתחילת הליכי הגירושין: כותבים עליו ש”הוא נפל” – כאילו התחלק מתקרה או מעד על בננה.

אבל אסף שהיה גם שוטר וגם עו”ד ירה לעצמו בראש. הבת שלו עוד רוצה שהאבא שירה לעצמו בראש יבוא וייתן לה חיבוק…. וגם לה קשה לכתוב את האמת: האמא שלה, השוטרת אורית זילברשטיין המיתה את אבא שלה בגלל הבגידות והפרובוקציות שלה.

עברו כבר 7 שנים. אורית זילברשטיין בטח סיימה לחגוג על כל השוטרים בתחנת נתניה. ועל זה נאמר: שמחה וששון בתחנת המשטרה של נתניה. השוטרות עושות חיים. אל תפריעו להן באורגזמה. נציין שהבוס הישיר של אורית זילברשטיין היה יזהר עצמון.

אם למישהו יש ספק שהדברים הכתובים פה הם נכונים, תושב פ”ת אבא גרוש John Dori כתב בפייסבוק “אתם כאלה ‘גיבורים’ על אבות אחרים וששים ‘אלי קרב’ לדפוק אותם ולדפוק אותם חזק.*מוזר מאוד, מה קורה לכם כשאתם לוגמים רק טיפה אחת מכוס התרעלה בה אתם משקים את כולנו לרוויה…הנ”ל היה קצין החקירות האחראי על השמדתי.  התאבד עקב הליכי גירושיו…”.

 

קבלו עוד צחוק אירוני של הגורל. דני צורן הי”ד שכתב תגובה בפייסבוק על מודעת האבל של אסף זילברשטיין “עצוב ועצוב!” בעצמו התאבד בגלל הגירושין שנה אחר כך.

 

דני צורן ז”ל האמין שאסור להילחם בזרועות הפמינאציה ובמוסדות השלטון הציוני הפמינאצי בהפגנות. הוא האמין בהידברות, כתיבת מכתבים ופניות לליבם של חברי כנסת בדרכי נועם ותקף את חבריו למאבק שיוצאים להפגנות שהם יוצרים תדמית רעה למאבק האבות הגרושים. כשהבין עד כמה הוא טעה, גם הוא המית את עצמו.

 

 

Views: 561

4 Comments

  1. אלמ”ב משטרת נתניה ובכלל כמעט כל התחנה עבריינים שלא מהססים לתפור תיקים ואפילו לשקר לשופטים בכדי לקבל הארכות מעצר. להלן לינק לכתבה לגבי מה שנמצא לגביהם. אסף זילברשטיין היה חלק מאותה כנופיית פושעים. שישרף בגיהנום המלשין הבן של זונה הזה.https://www.makorrishon.co.il/nrg/online/54/ART2/112/227.html

  2. תחנת נתניה הרקובה, קרמטוריום שמכיל את כל הגזעים הנחותים שמכרו נפשם לשטן הציוני , כגון הNIGGER האתיופי רס”ל אפי דסטה שלגביו נקבע: “דומני, כי לא אטעה אם אקבע, כי דברי דסטה בדיון מהווים שיבוש הליכים והטעיית בית המשפט. ממש כך!!! ודוק: בשלב זה של דיון בבקשה להארכת מעצר, אין לסניגור אפשרות לעיין בחומר החקירה, והוא נאלץ לסמוך על הגינותה”. פייסבוק קרמטוריום תחנת נתניה: https://www.facebook.com/pages/%D7%AA%D7%97%D7%A0%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%98%D7%A8%D7%94-%D7%A0%D7%AA%D7%A0%D7%99%D7%94/207574605922288 .אין רחמים על המויסר אסף זילברשטיין , הפיון שדיכא בני אדם, לרבות גברים, בתחנת נתניה הרקובה (בה תפרו גם את מר רגב שוובר בגין אונס שלא ביצע והפכוהו לנכה ) , ממש עד הרגע שבו הוא הפך ממדכא למדוכא עתידי. לרחם עליו זה כמו לרחם על אייכמן.

  3. אני לא מאמין בהידברות עם השלטון.

    השלטון חזק ואכזרי ולראיה הדיכוי מחריד של הפלסטינים למיעוטים אחרים בסדום. דיכוי שלבושתי הייתי חלק ממנו. בגירושיי הם הגיעו אלי ואני הפכתי להיות חלק ממיעוט נרדף של אבות גרושים.

    הפתרון הוא הגירה למדינה נורמאלית למי שיכול. ליבי עם אבות גרושים שרוצים למסור את נפשם לבורא עולם זו החלטה קשה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *